16
ofert
Karol Żygoń

Doradca ds. nieruchomości

karol.zygon@inspace.nieruchomosci.pl

505513724

zostaw wiadomość
100,00 zł/m2 cena: 5 300 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

ŻOLIBORZ | 53 m2 | 2 POKOJE | GARAŻ | KLIMATYZACJA

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 na Żoliborzu przy ul. Rydygiera niedaleko centrum handlowego Westfield Arkadia. Osiedle zamknięte i strzeżone z 2020 r., piętro 3.
W mieszkaniu jest klimatyzacja.  

Układ i wyposażenie:

  • przestronny salon z rozkładaną narożną sofą, stolikiem kawowym, szafką RTV, fotelem, telewizorem, oraz częścią jadalnianą (stół + krzesła), oraz z wyjściem na balkon. W salonie jest zamontowana klimatyzacja. 
  • częściowo otwarta, widna kuchnia w pełnej zabudowie (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap).
  • przytulna sypialnia z łóżkiem małżeńskim i toaletką. 
  • nowoczesna łazienka z wanną, umywalką i WC.
  • osobna duża garderoba z pralką oraz półkami. 
  • przedpokój z szafą w zabudowie i lustrem. 

Cena: 4400 PLN
Czynsz adm. 900 PLN z zaliczką na wodę i ogrzewanie. 

Łączny czynsz najmu to 5300 PLN + prąd.

Wymagana jednomiesięczna kaucja zwrotna 5300 PLN.

W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym. 

Wolne od 15 czerwca 2026 r.

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty ISP-MW-9284
Powierzchnia 53,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Ilość pięter w budynku 5
Garaż garaż
Typ kaucji jednomiesięczna
Balkon jest
Winda tak
Ilość sypialni 1

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Ludwika Rydygiera

Warszawa, Żoliborz, Ludwika Rydygiera
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8872

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 na Żoliborzu w sąsiedztwie ul. Rydygiera i ul. Przasnyskiej. Osiedle jest strzeżone z 2015 r., piętro 3/6 z usytuowaniem na południe. Mieszkanie jest umeblowane. W cenie jest miejsce postojowe w garażu podziemnym! Mieszkanie ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
85,11 zł
cena 4 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Grzybowska

Warszawa, Wola, Grzybowska
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8763

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 w Śródmieściu w sąsiedztwie ul. Grzybowskiej i ul. Żelaznej. Mieszkanie znajduje się na piętrze 6 z 14 w prestiżowej inwestycji "MENNICA RESIDENCE" z 2021 r.. Do bezpłatnego korzystania w budynku jest oddana: siłownia, sala ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
166,67 zł
cena 6 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Grzybowska

Warszawa, Targówek, św. Wincentego
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8793

TARGÓWEK | 61 m2 | 3 POKOJE | GARDEROBA Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 na Targówku w sąsiedztwie ul. Św. Wincentego i ul. Kondratowicza. Osiedle "Zielone Zacisze" ogrodzone i strzeżone z 2005 r.,, piętro 3/5 z windą. Mieszkanie posiada duży balkon, ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
67,21 zł
cena 4 100
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Targówek, św. Wincentego

Warszawa, Wola, Żytnia
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9373

WOLA | 2 ODDZIELNE POKOJE | OSOBNA KUCHNIA | WOLNE OD CZERWCA Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkania w bloku o pow. 56 m2 na Woli przy skrzyżowaniu ul. Żytniej z ul. Okopową. Mieszkanie znajduje się na piętrze 1 z 4 bez windy. Mieszkanie umeblowane i gotowe do wprowadzenia.  UKŁAD ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
75,00 zł
cena 4 200
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Żytnia