Witamy w biurze nieruchomości InSpace!
Nasze biuro to doświadczony i dynamicznie rozwijający się zespół doradców ds. nieruchomości, cel jaki każdego dnia stawiamy przed sobą to: „Świadczyć najlepsze usługi na rynku nieruchomości”

Wykorzystując nasze dotychczasowe doświadczenie chcemy zaoferować Państwu przede wszystkim:

  • unikatowość, kreatywność oraz indywidualne podejście co zaowocuje Państwa zadowoleniem
  • prostotę naszych działań, które mają na celu Państwa wygodę
  • elastyczność i szybkość, co oznacza dla Państwa oszczędność czasu
  • umiejętne negocjacje, które dają gwarancje jak najlepszej ceny

Naszym klientom udzielamy fachowych porad niezbędnych do zrealizowania transakcji. Pomagamy przebrnąć i odnaleźć się w gąszczu wciąż zmieniających się przepisów. Doradzamy wybór najlepszych rozwiązań i najkorzystniejszych ofert.

Nasze biuro świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmie wszystkich rodzajów nieruchomości: mieszkań, domów, działek, lokali.

Wszystkie nasze oferty nieruchomości aktualizowane są na bieżąco, a nowe oferty pozyskiwane codziennie.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji od przyjęcia zgłoszenia poprzez sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, gromadzenie niezbędnych dokumentów, poszukiwanie klienta i negocjacje cenowe.

Współpracujemy z biurami notarialnymi, radcami prawnymi, bankami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, architektami oraz firmami remontowo- budowlanymi.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo taką, która spełni wasze oczekiwania.

Jesteśmy naprawdę wyjątkowi – pozwólcie nam podzielić się pasją i zaangażowaniem!

InSpace - najprawdopodobniej najlepsze biuro nieruchomości w Warszawie!