oferta na wyłączność
11
ofert
Damian Żygoń

Doradca ds. nieruchomości

damian.zygon@inspace.nieruchomosci.pl

535 002 865

zostaw wiadomość
56,76 zł/m2 cena: 4 200 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 74 m2 w Miasteczku Wilanów przy ul. Oś Królewska i Kieślowskiego/al. Wilanowska. Osiedle ogrodzone i strzeżone z 2007 r., piętro 2/4 z windą oraz z usytuowaniem na południe (salon) i północ (dwie sypialnie). 
Obecnie mieszkanie jest częściowo umeblowane (umeblowane w szafy w zabudowie, łóżko i komodę).

W cenie jest miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Salon częściowo oddzielony od kuchni. Kuchnia w zabudowie z pełnym AGD: lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta elektryczna, okap kuchenny.
Salon od strony południowej z wyjściem na duży balkon.
Dwie sypialnie z szafami. Większa sypialnia z szafą, komodą, łóżkiem i z dodatkowym balkonem.
Drugi pokój z szafą wnękową.
Łazienka wyposażona w wannę z prysznicem, pralkę, umywalkę i WC. 
W przedpokoju znajduje się dodatkowe WC z umywalką i szafa wnękowa z lustrem.

Czynsz najmu: 4200 PLN
Czynsz administracyjny: 1300 PLN (w tym zaliczka na wodę i ogrzewanie) + dodatkowo płatny prąd.
Wymagana kaucja zwrotna 7000 PLN.
Wolne od zaraz!

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty ISP-MW-9555
Powierzchnia 74,00 m²
Ilość pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Kaucja zabezp. 7000
Ilość pięter w budynku 4
Garaż garaż podziemny
Mies. czynsz admin. 1 300 PLN
Balkon jest
Winda tak
Ilość sypialni 2

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc
Ilość łazienek 1
Ilość WC 1

Warszawa, Śródmieście, al. Wyzwolenia
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8058

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 34 m2 w ścisłym centrum przy Al Wyzwolenia tuż obok Placu Zbawiciela i Placu Na Rozdrożu. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze kamienicy. Nie ma balkonu.   Mieszkanie składa się z oddzielnej, widnej kuchni (5,7 ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
102,94 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, al. Wyzwolenia
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Cybernetyki

Warszawa, Mokotów, Cybernetyki
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8075

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 na Mokotowie w sąsiedztwie ul. Cybernetyki i ul. Obrzeżnej. Mieszkanie znajduje się na osiedlu z ochroną i monitoringiem z 2019 r., piętro 5/7 z usytuowaniem na południowy-zachód z dużym balkonem. Na osiedlu jest możliwość ...

Powierzchnia
38,00 m2
Cena za m2
84,21 zł
cena 3 200
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Cybernetyki

Warszawa, Targówek, św. Wincentego
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8793

TARGÓWEK | 61 m2 | 3 POKOJE | GARDEROBA Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 na Targówku w sąsiedztwie ul. Św. Wincentego i ul. Kondratowicza. Osiedle "Zielone Zacisze" ogrodzone i strzeżone z 2005 r.,, piętro 3/5 z windą. Mieszkanie posiada duży balkon, ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
67,21 zł
cena 4 100
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Targówek, św. Wincentego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Ludwika Rydygiera

Warszawa, Żoliborz, Ludwika Rydygiera
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8872

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 na Żoliborzu w sąsiedztwie ul. Rydygiera i ul. Przasnyskiej. Osiedle jest strzeżone z 2015 r., piętro 3/6 z usytuowaniem na południe. Mieszkanie jest umeblowane. W cenie jest miejsce postojowe w garażu podziemnym! Mieszkanie ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
85,11 zł
cena 4 000