13
ofert
Damian Żygoń

Doradca ds. nieruchomości

damian.zygon@inspace.nieruchomosci.pl

535 002 865

zostaw wiadomość
156,25 zł/m2 cena: 6 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

WOLA | 41,60 m2 | METRO RONDO DASZYŃSKIEGO | NOWE | KLIMATYZACJA 

Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,60 m², położone na ostatnim 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca (wybudowany w 06.2025 r.) w prestiżowej inwestycji "Towarowa Square:, w samym sercu nowoczesnej biznesowej części miasta przy Rondzie Daszyńskiego.
Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie i jest w pełni umeblowane oraz gotowe do zamieszkania. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja zapewniająca komfort przy upalnych dniach.

Układ i wyposażenie:
  • przestronny salon z rozkładaną sofą, stolikiem kawowym, szafką RTV, telewizorem Smart TV, klimatyzator, oraz częścią jadalnianą (stół + krzesła), oraz z wyjściem na duży 7,5 balkon.
  • otwarta, widna kuchnia w pełnej zabudowie (lodówka, zmywarka, piekarnik, mikrofalówka, płyta indukcyjna, okap kuchenny).
  • przytulna sypialnia z łóżkiem małżeńskim i dużą szafą na całej ścianie. 
  • nowoczesna łazienka z kabiną prysznicową, pralką SAMSUNG, suszarką automatyczną SAMSUNG, szafką, umywalką i WC.
  • funkcjonalny przedpokój z dwiema pojemnymi szafami w zabudowie.

Lokalizacja:

W bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą się prestiżowe biurowce i siedziby międzynarodowych firm, m.in. The Warsaw Hub, Warsaw UNIT oraz Google Warsaw - The Hub. Kilka minut spacerem znajdują się Browary Warszawskie oraz Fabryka Norblina oferujące liczne restauracje, kawiarnie i lokale usługowe. 
W okolicy znajdują się również sklepy, siłownie oraz świetnie rozwinięta komunikacja miejsca - metro, tramwaje i autobusy. 

Warunki Wynajęcia: 

Czynsz najmu: 5500 PLN
Dodatkowo płatny czynsz adm.: ok.1000 PLN
Dodatkowo płatny prąd

Razem czynsz najmu - 6500 PLN + prąd.

Wymagana kaucja zwrotna 7500 PLN.

W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Wolne od zaraz! NOWE MIESZKANIE!

 

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty ISP-MW-9658
Powierzchnia 41,60 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 6
Rodzaj budynku apartamentowiec
Kaucja zabezp. 7500
Ilość pięter w budynku 6
Garaż garaż
Balkon jest
Winda tak
Ilość sypialni 1

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Grzybowska

Warszawa, Wola, Grzybowska
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8763

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 w Śródmieściu w sąsiedztwie ul. Grzybowskiej i ul. Żelaznej. Mieszkanie znajduje się na piętrze 6 z 14 w prestiżowej inwestycji "MENNICA RESIDENCE" z 2021 r.. Do bezpłatnego korzystania w budynku jest oddana: siłownia, sala ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
166,67 zł
cena 6 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Grzybowska

Warszawa, Wola, Krochmalna
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9553

WOLA | 50 m2 | 2 POKOJE | BROWARY WARSZAWSKIE  Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca (2019 r.) w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie, w samym sercu miasta. Mieszkanie zostało wykończone ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
134,00 zł
cena 6 700
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Krochmalna
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Prosta

Warszawa, Wola, Prosta
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9620

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 na Woli w sąsiedztwie ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. Mieszkanie znajduje się na piętrze 5 z 6 w nowej inwestycji "Towarowa Square". Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie. W salonie zainstalowana jest klimatyzacja. W ...

Powierzchnia
35,00 m2
Cena za m2
140,00 zł
cena 4 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Prosta
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Prosta

Warszawa, Wola, Prosta
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9648

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 na Woli w sąsiedztwie ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. Mieszkanie znajduje się na piętrze 4 z 6 w nowej inwestycji "Towarowa Square". Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie. W salonie zainstalowana jest klimatyzacja. Bardzo duże szafy.  Miejsce parkingowe w garażu podziemnym, ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
134,29 zł
cena 4 700
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Prosta