14
ofert
Karol Żygoń

Doradca ds. nieruchomości

karol.zygon@inspace.nieruchomosci.pl

505513724

zostaw wiadomość
100,00 zł/m2 cena: 5 700 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

WOLA | 2 POKOJE | 57 m2 | GARAŻ | KLIMATYZACJA | METRO RONDO DASZYŃSKIEGO

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 na Woli w sąsiedztwie ul. Karolkowej i ul. Giełdowej. Osiedle zamknięte i strzeżone z 2015 r., piętro 6/7. Mieszkanie jest wykończone w bardzo wysokim standardzie oraz w pełni umeblowane.  W mieszkaniu jest zamontowana klimatyzacja.

UKŁAD POMIESZCZEŃ: 
-Salon: Rozkładana narożna sofa, stół, 4 krzesła, stolik kawowy, szafka RTV, Telewizor, klimatyzator oraz z wyjściem na balkon.
- Aneks kuchenny: lodówko-zamrażarka, piekarnik, zmywarka, płyta indukcyjna, okap kuchenny. 
-Sypialnia: umeblowana w łózko małżeńskie, szafę na całej ścianie oraz z drugim wyjściem na balkon.
-Sypialnia jest z oddzielną łazienką: wyposażoną w kabinę prysznicową, umywalkę, pralkę oraz WC. 
-Osobne WC: WC, umywalka, lustro.
-Przedpokój: szafa, lustro, szafka na buty. 
  
LOKALIZACJA: 
Świetna lokalizacja tuż przy stacji II linii metra "Rondo Daszyńskiego" oraz przystanków autobusowych i tramwajowych.

WARUNKI NAJMU: 

Cena 5700 PLN (w tym czynsz adm.) + zaliczka 300 PLN na osobę za prąd i wodę, ogrzewanie. 
Razem 6000 PLN - wynajem. 

Wymagana 1 miesięczna kaucja zwrotna 6000 PLN.
W cenie jest miejsce postojowego w garażu podziemnym. 

Wolne od 1 lipca 2026 roku.  

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty ISP-MW-9594
Powierzchnia 57,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 6
Rodzaj budynku apartamentowiec
Kaucja zabezp. 5700
Ilość pięter w budynku 7
Garaż garaż
Balkon jest
Winda tak
Ilość sypialni 1

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki osobno z wc
Ilość łazienek 2
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Grzybowska

Warszawa, Wola, Grzybowska
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8763

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 w Śródmieściu w sąsiedztwie ul. Grzybowskiej i ul. Żelaznej. Mieszkanie znajduje się na piętrze 6 z 14 w prestiżowej inwestycji "MENNICA RESIDENCE" z 2021 r.. Do bezpłatnego korzystania w budynku jest oddana: siłownia, sala ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
166,67 zł
cena 6 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Grzybowska

Warszawa, Wola, Żytnia
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9373

WOLA | 2 ODDZIELNE POKOJE | OSOBNA KUCHNIA | WOLNE OD CZERWCA Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkania w bloku o pow. 56 m2 na Woli przy skrzyżowaniu ul. Żytniej z ul. Okopową. Mieszkanie znajduje się na piętrze 1 z 4 bez windy. Mieszkanie umeblowane i gotowe do wprowadzenia.  UKŁAD ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
80,36 zł
cena 4 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Żytnia

Warszawa, Wola, Krochmalna
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9553

WOLA | 50 m2 | 2 POKOJE | BROWARY WARSZAWSKIE  Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca (2019 r.) w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie, w samym sercu miasta. Mieszkanie zostało wykończone ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
134,00 zł
cena 6 700
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Krochmalna
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Prosta

Warszawa, Wola, Prosta
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9620

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 na Woli w sąsiedztwie ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. Mieszkanie znajduje się na piętrze 5 z 6 w nowej inwestycji "Towarowa Square". Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie. W salonie zainstalowana jest klimatyzacja. Opcjonalnie ...

Powierzchnia
35,00 m2
Cena za m2
134,29 zł
cena 4 700
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Prosta