nowa oferta
15
ofert
Karol Żygoń

Doradca ds. nieruchomości

karol.zygon@inspace.nieruchomosci.pl

505513724

zostaw wiadomość
127,91 zł/m2 cena: 5 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

WOLA | 43 m2 | 2 POKOJE | GARAŻ | Obok BROWARY WARSZAWSKIE 

Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca (2021 r.) Na Woli przy skrzyżowaniu ul. Wroniej z ul. Ogrodową.
Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie i jest w pełni umeblowane oraz gotowe do zamieszkania. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja zapewniająca komfort przez cały rok w salonie jak i sypialni. 

Układ i wyposażenie:
  • przestronny salon z rozkładaną sofą, stolikiem kawowym, szafką RTV, telewizorem, klimatyzacją oraz częścią jadalnianą (stół + krzesła), oraz z wyjściem na balkon.
  • częściowo otwarta, widna kuchnia w pełnej zabudowie (lodówka, zmywarka, piekarnik, mikrofalówka, płyta indukcyjna, okap).
  • przytulna sypialnia z łóżkiem małżeńskim i dużą  ilością szafą oraz wyjściem na balkon.
  • nowoczesna łazienka z kabiną prysznicową, pralką, umywalką i WC.
  • funkcjonalny przedpokój z pojemną szafą w zabudowie.

Lokalizacja:

W okolicy znajdują się Browary Warszawskie,  restauracje,  kawiarnie, sklepy i lokale usługowe. W pobliżu biurowce (m.in. Warsaw Spire), siłownie oraz świetna komunikacja – blisko metro Rondo ONZ i Rondo Daszyńskiego.

Warunki Wynajęcia: 

Cena: 4500 PLN
Dodatkowo płatny czynsz adm.: 1000 PLN
Dodatkowo płatny prąd.

Razem czynsz najmu - 5500 PLN + prąd.

Wymagana kaucja zwrotna 5500 PLN.

W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym na poziomie -1 blisko windy. 

Wolne od zaraz!

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty ISP-MW-9662
Powierzchnia 43,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku apartamentowiec
Ilość pięter w budynku 6
Garaż garaż
Typ kaucji jednomiesięczna
Balkon jest
Winda tak
Ilość sypialni 1

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Grzybowska

Warszawa, Wola, Grzybowska
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8763

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 w Śródmieściu w sąsiedztwie ul. Grzybowskiej i ul. Żelaznej. Mieszkanie znajduje się na piętrze 6 z 14 w prestiżowej inwestycji "MENNICA RESIDENCE" z 2021 r.. Do bezpłatnego korzystania w budynku jest oddana: siłownia, sala ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
166,67 zł
cena 6 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Grzybowska

Warszawa, Wola, Żytnia
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9373

WOLA | 2 ODDZIELNE POKOJE | OSOBNA KUCHNIA | WOLNE OD CZERWCA Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkania w bloku o pow. 56 m2 na Woli przy skrzyżowaniu ul. Żytniej z ul. Okopową. Mieszkanie znajduje się na piętrze 1 z 4 bez windy. Mieszkanie umeblowane i gotowe do wprowadzenia.  UKŁAD ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
80,36 zł
cena 4 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Żytnia

Warszawa, Wola, Krochmalna
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9553

WOLA | 50 m2 | 2 POKOJE | BROWARY WARSZAWSKIE  Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca (2019 r.) w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie, w samym sercu miasta. Mieszkanie zostało wykończone ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
134,00 zł
cena 6 700
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Krochmalna

Warszawa, Wola, Siedmiogrodzka
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9594

WOLA | 2 POKOJE | 57 m2 | GARAŻ | KLIMATYZACJA | METRO RONDO DASZYŃSKIEGO Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 na Woli w sąsiedztwie ul. Karolkowej i ul. Giełdowej. Osiedle zamknięte i strzeżone z 2015 r., piętro 6/7. Mieszkanie jest wykończone w bardzo ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
100,00 zł
cena 5 700
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Siedmiogrodzka