15
ofert
Karol Żygoń

Doradca ds. nieruchomości

karol.zygon@inspace.nieruchomosci.pl

505513724

zostaw wiadomość
86,89 zł/m2 cena: 5 300 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

CENTRUM | 61 m2 | 3 POKOJE | OSOBNA KUCHNIA | PLAC KONSTYTUCJI

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 w ścisłym centrum miasta w sąsiedztwie ul. Marszałkowskiej i ul. Hożej. Przy samym placu Konstytucji! 
Mieszkanie znajduje się na piętrze 2 z 6 w budynku z windą. 

UKŁAD POMIESZCZEŃ: 
- Salon: kanapa, fotel, stolik kawowy, stół, krzesła, komody, szafka RTV, telewizor. 
-Sypialnia: duże łóżko małżeńskie, szafka RTV, telewizor, 2 stoliki nocne, lampka nocna oraz z wyjściem na balkon. 
-2 Sypialnia: pojedyncze łóżko, stolik nocny, szafa na całej ścianie. 
-Osobna kuchnia: lodówka wolnostojąca, piekarnik, płyta gazowa, zmywarka, okap kuchenny, stół i krzesełka. 
-Łazienka: wanna z funkcją prysznica, pralka Candy slim 4 KG, umywalka, lustro.
-Osobne WC.
-Przedpokój: szafy. 

Lokalizacja:
 
Znakomita lokalizacja przy samym placu konstytucji. Pod blokiem przystanki autobusowe oraz tramwajowe (przystanek pl. Konstytucji). Około 5 min pieszo do stacji metra "CENTRUM" lub metra "Politechnika".

Warunki Najmu: 
Cena: 4300 PLN 
Czynsz adm. 1000 PLN (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie).
Dodatkowo płatny prąd i gaz.

Łączny czynsz najmu - 5300 PLN + prąd i gaz. 

Wymagana jednomiesięczna kaucja zwrotna 5300 PLN. 

Wolne od zaraz! 

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty ISP-MW-9635
Powierzchnia 61,00 m²
Ilość pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku kamienica
Kaucja zabezp. 5300
Ilość pięter w budynku 6
Typ kaucji jednomiesięczna
Balkon jest
Winda tak
Ilość sypialni 2

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni oddzielna i widna
Typ łazienki osobno z wc
Ilość łazienek 2

Warszawa, Śródmieście, Zygmunta Słomińskiego
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9655

DW. GDAŃSKI | 2 POKOJE | 45 m2 | GARAŻ  Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie  o pow. 45 m2 w Śródmieściu w sąsiedztwie stacji metra Dw. Gdański. Apartamentowiec strzeżony z portiernią z 2007 r., piętro 7. Mieszkanie wykończone oraz w pełni umeblowane.   Układ pomieszczeń:  Salon ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
84,44 zł
cena 3 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Zygmunta Słomińskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Grzybowska

Warszawa, Wola, Grzybowska
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8763

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 w Śródmieściu w sąsiedztwie ul. Grzybowskiej i ul. Żelaznej. Mieszkanie znajduje się na piętrze 6 z 14 w prestiżowej inwestycji "MENNICA RESIDENCE" z 2021 r.. Do bezpłatnego korzystania w budynku jest oddana: siłownia, sala ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
166,67 zł
cena 6 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Grzybowska

Warszawa, Targówek, św. Wincentego
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8793

TARGÓWEK | 61 m2 | 3 POKOJE | GARDEROBA Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 na Targówku w sąsiedztwie ul. Św. Wincentego i ul. Kondratowicza. Osiedle "Zielone Zacisze" ogrodzone i strzeżone z 2005 r.,, piętro 3/5 z windą. Mieszkanie posiada duży balkon, ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
67,21 zł
cena 4 100
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Targówek, św. Wincentego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Ludwika Rydygiera

Warszawa, Żoliborz, Ludwika Rydygiera
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8872

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 na Żoliborzu w sąsiedztwie ul. Rydygiera i ul. Przasnyskiej. Osiedle jest strzeżone z 2015 r., piętro 3/6 z usytuowaniem na południe. Mieszkanie jest umeblowane. W cenie jest miejsce postojowe w garażu podziemnym! Mieszkanie ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
85,11 zł
cena 4 000