oferta na wyłączność
12
ofert
Damian Żygoń

Doradca ds. nieruchomości

damian.zygon@inspace.nieruchomosci.pl

535 002 865

zostaw wiadomość
84,21 zł/m2 cena: 4 800 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 w dzielnicy Włochy w sąsiedztwie ul. Jutrzenki i ul. Łopuszańskiej. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu z 2025 r., na piętrze 2/5 z usytuowaniem na północ (dwie sypialnie) oraz południe (salon z kuchnią). 
Mieszkanie jest umeblowane, nowe i jeszcze nikt w nim nie mieszkał.

W cenie czynszu najmu jest zawarte naziemne miejsce parkingowe tuż obok klatki wejściowej do budynku.

Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego w zabudowie z pełnym AGD: lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap kuchenny oraz pralkę.
Salon umeblowany w sofę, stół z krzesłami, szafkę RTV oraz z wyjściem na balkon.
Sypialnia główna jest umeblowana w łóżko małżeńskie, szafki nocne i szafę.
Druga sypialnia umeblowana jest w szafę.
Łazienka wyposażona jest w prysznic, umywalkę z szafką oraz WC.
W przedpokoju znajduje się pojemna szafa w zabudowie oraz szafki na buty.

W okolicy znajdują się przystanki autobusowe i w odległości ok. 300 m jest stacja WKD Warszawa-Raków, z której dojazd od centrum zajmuje ok. 12-15 minut. 

Czynsz Najmu: 4800 PLN
Czynsz administracyjny: 1000 PLN (w tym zaliczka na wodę i ogrzewanie).
Dodatkowo płatny jest prąd.
Kaucja zwrotna: 7000 PLN.
Wolne od zaraz! NOWE MIESZKANIE!

 

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty ISP-MW-9617
Powierzchnia 57,00 m²
Ilość pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Kaucja zabezp. 7000
Ilość pięter w budynku 5
Garaż miejsce parkingowe
Mies. czynsz admin. 1 000 PLN
Balkon jest
Rok budowy 2025
Winda tak
Ilość sypialni 2

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc

Warszawa, Śródmieście, al. Wyzwolenia
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8058

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 34 m2 w ścisłym centrum przy Al Wyzwolenia tuż obok Placu Zbawiciela i Placu Na Rozdrożu. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze kamienicy. Nie ma balkonu.   Mieszkanie składa się z oddzielnej, widnej kuchni (5,7 ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
102,94 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, al. Wyzwolenia
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Grzybowska

Warszawa, Wola, Grzybowska
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8763

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 w Śródmieściu w sąsiedztwie ul. Grzybowskiej i ul. Żelaznej. Mieszkanie znajduje się na piętrze 6 z 14 w prestiżowej inwestycji "MENNICA RESIDENCE" z 2021 r.. Do bezpłatnego korzystania w budynku jest oddana: siłownia, sala ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
166,67 zł
cena 6 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Grzybowska

Warszawa, Targówek, św. Wincentego
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8793

TARGÓWEK | 61 m2 | 3 POKOJE | GARDEROBA Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 na Targówku w sąsiedztwie ul. Św. Wincentego i ul. Kondratowicza. Osiedle "Zielone Zacisze" ogrodzone i strzeżone z 2005 r.,, piętro 3/5 z windą. Mieszkanie posiada duży balkon, ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
67,21 zł
cena 4 100
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Targówek, św. Wincentego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Ludwika Rydygiera

Warszawa, Żoliborz, Ludwika Rydygiera
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8872

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 na Żoliborzu w sąsiedztwie ul. Rydygiera i ul. Przasnyskiej. Osiedle jest strzeżone z 2015 r., piętro 3/6 z usytuowaniem na południe. Mieszkanie jest umeblowane. W cenie jest miejsce postojowe w garażu podziemnym! Mieszkanie ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
85,11 zł
cena 4 000