16
ofert
Karol Żygoń

Doradca ds. nieruchomości

karol.zygon@inspace.nieruchomosci.pl

505513724

zostaw wiadomość
75,00 zł/m2 cena: 4 200 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

WOLA | 2 ODDZIELNE POKOJE | OSOBNA KUCHNIA | WOLNE OD CZERWCA

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkania w bloku o pow. 56 m2 na Woli przy skrzyżowaniu ul. Żytniej z ul. Okopową. Mieszkanie znajduje się na piętrze 1 z 4 bez windy. Mieszkanie umeblowane i gotowe do wprowadzenia. 

UKŁAD POMIESZCZEŃ:

SALON 19 m2: 2 rozkładane kanapy, szafka RTV, telewizor, stolik kawowy oraz z wyjściem na balkon. 
SYPIALNIA 16 m2: łóżko dwuosobowe, szafa, komoda, stolik nocny, szafki. 
OSOBNA KUCHNIA 12 m2: lodówa, piekarnik, płyta gazowa, szafki, stół i krzesełka. Nie ma zmywarki. 
ŁAZIENKA: wanna z prysznicem, pralka, umywalka, WC. 

LOKALIZACJA: 
Świetna lokalizacja tuż obok przystanków autobusowych i tramwajowych. Przy samym bloku znajduje się przystanek "Żytnia". 
Do stacji metra Rondo Daszyńskiego są 3 stacje i dojazd zajmuje 6 minut. Niedaleko Placu Europejskiego oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. W Najbliższej lokalizacji duże centra handlowe m.in. Ch Arkadia lub Ch Klif. W okolicy dużo sklepów osiedlowych, aptek, restauracji, basen. 

WARUNKI WYNAJMU: 
Cena: 3100 PLN
Dodatkowo 1100 PLN czynsz adm.
Dodatkowo płatny prąd i gaz. 
Łącznie 4200 PLN + prąd i gaz. 

Wymagana jednomiesięczna kaucja zwrotna 4200 PLN.
 

Wolne od 1 czerwca 2026 roku. 

Umowa najmu instytucjonalnego (koszt po połowie). 

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty ISP-MW-9373
Powierzchnia 56,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 4200
Balkon jest
Ilość sypialni 2

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni oddzielna i widna
Typ łazienki razem z wc
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Prosta

Warszawa, Wola, Prosta
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9620

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 na Woli w sąsiedztwie ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. Mieszkanie znajduje się na piętrze 5 z 6 w nowej inwestycji "Towarowa Square". Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie. W salonie zainstalowana jest klimatyzacja. Opcjonalnie ...

Powierzchnia
35,00 m2
Cena za m2
128,57 zł
cena 4 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Prosta

Warszawa, Wola, Nowolipki
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9650

WOLA | 40 m2 | 2 POKOJE  |WOLNE 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m2 na Woli przy skrzyżowaniu ul. Smoczej z ul. Nowolipki.  Mieszkanie znajduje się w bloku z 1955 roku na podwyższony parterze. Mieszkanie jest wykończone oraz umeblowane. UKŁAD POMIESZCZEŃ: -Salon: ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
88,45 zł
cena 3 538
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Nowolipki

Warszawa, Śródmieście, al. Wyzwolenia
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8058

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 34 m2 w ścisłym centrum przy Al Wyzwolenia tuż obok Placu Zbawiciela i Placu Na Rozdrożu. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze kamienicy. Nie ma balkonu.   Mieszkanie składa się z oddzielnej, widnej kuchni (5,7 ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
102,94 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, al. Wyzwolenia
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Cybernetyki

Warszawa, Mokotów, Cybernetyki
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8075

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 na Mokotowie w sąsiedztwie ul. Cybernetyki i ul. Obrzeżnej. Mieszkanie znajduje się na osiedlu z ochroną i monitoringiem z 2019 r., piętro 5/7 z usytuowaniem na południowy-zachód z dużym balkonem. Na osiedlu jest możliwość ...

Powierzchnia
38,00 m2
Cena za m2
78,95 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Cybernetyki