13
ofert
Karol Żygoń

Doradca ds. nieruchomości

karol.zygon@inspace.nieruchomosci.pl

505513724

zostaw wiadomość
67,21 zł/m2 cena: 4 100 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

TARGÓWEK | 61 m2 | 3 POKOJE | GARDEROBA

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 na Targówku w sąsiedztwie ul. Św. Wincentego i ul. Kondratowicza. Osiedle "Zielone Zacisze" ogrodzone i strzeżone z 2005 r.,, piętro 3/5 z windą.
Mieszkanie posiada duży balkon, dużo szaf z garderobą oraz jest umeblowane.

UKŁAD MIESZKANIA: 

Salon: umeblowany w sofę, pufe, stół z krzesłami oraz z wyjściem na duży balkon.
Aneks kuchenny: widna kuchnia w zabudowie-lodówka, piekarnik, zmywarka, płyta gazowa, okap kuchenny.
Pierwsza sypialnia: jest umeblowana w łóżko małżeńskie z materacem oraz dużą szafę w zabudowie. 
Druga sypialnia: jest umeblowana w pojedyncze łóżko, biurko, fotel, szafkę, komodę. 
Łazienka: wyposażona w wannę, osobną kabinę prysznicową, pralkę, umywalkę oraz WC.
Przedpokój: znajduje się szafa wnękowa.
Osobna garderoba: drążki i półki. 

Lokalizacja:
Znakomita lokalizacja tuż obok Stacji Metra "Kondratowicza". W okolicy CH Targówek, CH M1, Ikea, parki, przedszkola, szkoły itd..

Warunki Wynajęcia:

Cena: 3200 PLN 
Czynsz adm. 900 PLN 
Dodatkowo płatne: prąd i gaz.

Łączny czynsz najmu za mieszkanie to 4100 PLN + prąd i gaz.

W cenie jest naziemne miejsce parkingowe na osiedlu przed blokiem (tuż obok wejścia do klatki) w cenie czynszu najmu.

Wymagana jednomiesięczna kaucja zwrotna 4100 PLN.

Wolne od 28 maja 2026 roku. 

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty ISP-MW-8793
Powierzchnia 61,00 m²
Ilość pokoi 3
Piętro 3
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Kaucja zabezp. 4100
Ilość pięter w budynku 5
Garaż miejsce parkingowe
Typ kaucji jednomiesięczna
Balkon jest
Winda tak
Ilość sypialni 2

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc

Warszawa, Śródmieście, al. Wyzwolenia
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8058

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 34 m2 w ścisłym centrum przy Al Wyzwolenia tuż obok Placu Zbawiciela i Placu Na Rozdrożu. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze kamienicy. Nie ma balkonu.   Mieszkanie składa się z oddzielnej, widnej kuchni (5,7 ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
102,94 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, al. Wyzwolenia
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Cybernetyki

Warszawa, Mokotów, Cybernetyki
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8075

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 na Mokotowie w sąsiedztwie ul. Cybernetyki i ul. Obrzeżnej. Mieszkanie znajduje się na osiedlu z ochroną i monitoringiem z 2019 r., piętro 5/7 z usytuowaniem na południowy-zachód z dużym balkonem. Na osiedlu jest możliwość ...

Powierzchnia
38,00 m2
Cena za m2
84,21 zł
cena 3 200
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Cybernetyki
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Ludwika Rydygiera

Warszawa, Żoliborz, Ludwika Rydygiera
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8872

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 na Żoliborzu w sąsiedztwie ul. Rydygiera i ul. Przasnyskiej. Osiedle jest strzeżone z 2015 r., piętro 3/6 z usytuowaniem na południe. Mieszkanie jest umeblowane. W cenie jest miejsce postojowe w garażu podziemnym! Mieszkanie ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
85,11 zł
cena 4 000

Warszawa, Śródmieście, Krochmalna
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8910

Atrakcyjne studio (kawalerka) o pow. 36 m2 z aneksem sypialnianymi w centrum przy ul. Krochmalnej i ul. Chłodnej - w prestiżowej inwestycji "BROWARY WARSZAWSKIE". Mieszkanie znajduje się na piętrze 3/6 na osiedlu ogrodzonym i strzeżonym z 2020 r..  BRAK BALKONU! Na ...

Pokoje
1 pokój
Cena za m2
105,56 zł
cena 3 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Krochmalna