oferta na wyłączność
10
ofert
Damian Żygoń

Doradca ds. nieruchomości

damian.zygon@inspace.nieruchomosci.pl

535 002 865

zostaw wiadomość
78,95 zł/m2 cena: 3 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 na Mokotowie w sąsiedztwie ul. Cybernetyki i ul. Obrzeżnej. Mieszkanie znajduje się na osiedlu z ochroną i monitoringiem z 2019 r., piętro 5/7 z usytuowaniem na południowy-zachód z dużym balkonem.

Na osiedlu jest możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym za ok. 200-300 PLN.

Mieszkanie składa się z otwartej na salon kuchni w zabudowie z wyspą. Pełne AGD: lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap kuchenny.
Salon umeblowany w rozkładaną sofę, TV, stolik RTV, stolik kawowy, stół z krzesłami oraz z wyjściem na balkon.
Sypialnia umeblowana w łóżko dwuosobowe, szafki nocne i komodę.
Łazienka wyposażona w prysznic, pralko-suszarkę, umywalkę, szafkę oraz WC.
W przedpokoju znajduje się pojemna szafa w zabudowie.

W okolicy znajdują się przystanki autobusowe, niedaleko linia tramwajowa. Dojazd do stacji metra "WILANOWSKA" zajmuje ok. 15-18 min.

Czynsz najmu: 3000 PLN
Czynsz adm.: 800 PLN (w tym zaliczki na wodę i ogrzewanie) + opłaty za prąd.
Wymagana kaucja zwrotna 5000 PLN.
Wolne od zaraz!

 

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty ISP-MW-8075
Powierzchnia 38,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 5
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Kaucja zabezp. 5000
Ilość pięter w budynku 7
Garaż garaż podziemny
Mies. czynsz admin. 800 PLN
Balkon jest
Rok budowy 2019
Winda tak
Ilość sypialni 1

Pomieszczenia

Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc

Warszawa, Śródmieście, al. Wyzwolenia
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8058

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 34 m2 w ścisłym centrum przy Al Wyzwolenia tuż obok Placu Zbawiciela i Placu Na Rozdrożu. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze kamienicy. Nie ma balkonu.   Mieszkanie składa się z oddzielnej, widnej kuchni (5,7 ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
102,94 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, al. Wyzwolenia

Warszawa, Śródmieście, Krochmalna
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8910

Atrakcyjne studio (kawalerka) o pow. 36 m2 z aneksem sypialnianymi w centrum przy ul. Krochmalnej i ul. Chłodnej - w prestiżowej inwestycji "BROWARY WARSZAWSKIE". Mieszkanie znajduje się na piętrze 3/6 na osiedlu ogrodzonym i strzeżonym z 2020 r..  BRAK BALKONU! Na ...

Pokoje
1 pokój
Cena za m2
100,00 zł
cena 3 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Krochmalna

Warszawa, Śródmieście, Marszałkowska
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8961

Atrakcyjne mieszkanie o pow. 25 m2 w ścisłym centrum miasta w sąsiedztwie ul. Marszałkowskiej i ul. Koszykowej. Przy samym placu Konstytucji! Mieszkanie znajduje się na piętrze 5 z 8 w budynku z windą.  Duży, przestronny salon umeblowany w rozkładaną sofę, stół, ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
116,00 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Marszałkowska

Warszawa, Wola, Nowolipki
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9650

WOLA | 40 m2 | 2 POKOJE  |WOLNE 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m2 na Woli przy skrzyżowaniu ul. Smoczej z ul. Nowolipki.  Mieszkanie znajduje się w bloku z 1955 roku na podwyższony parterze. Mieszkanie jest wykończone oraz umeblowane. UKŁAD POMIESZCZEŃ: -Salon: ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
88,45 zł
cena 3 538
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Nowolipki