nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, al. Solidarności

Warszawa, Wola, al. Solidarności
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9662

WOLA | 43 m2 | 2 POKOJE | GARAŻ | Obok BROWARY WARSZAWSKIE  Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca (2021 r.) Na Woli przy skrzyżowaniu ul. Wroniej z ul. Ogrodową. Mieszkanie zostało ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
127,91 zł
cena 5 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, al. Solidarności
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Praga-Południe, Grenadierów

Warszawa, Praga-Południe, Grenadierów
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9660

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie pow. 47 m2 na Pradze-Południe w sąsiedztwie ul. Grenadierów - na odcinku między al. Waszyngtona a al. Stanów Zjednoczonych (trasą Łazienkowską). Osiedle zostało wybudowane z końcem 2018 r.. Mieszkanie znajduje się na piętrze 3/8 z usytuowaniem ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
70,21 zł
cena 3 300
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Prosta

Warszawa, Wola, Prosta
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9658

WOLA | 41,60 m2 | METRO RONDO DASZYŃSKIEGO | NOWE | KLIMATYZACJA  Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,60 m², położone na ostatnim 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca (wybudowany w 06.2025 r.) w prestiżowej inwestycji "Towarowa Square:, ...

Powierzchnia
41,60 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
132,21 zł
cena 5 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Prosta
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Praga-Południe, Międzyborska

Warszawa, Praga-Południe, Międzyborska
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9657

Do wynajęcia atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na Pradze Południe przy ulicy Międzyborskiej. Piętro 5 z 10. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, osobnej i widnej kuchni, sypialni, łazienki z kabiną prysznicową, ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
80,00 zł
cena 4 000

Warszawa, Śródmieście, Zygmunta Słomińskiego
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9655

DW. GDAŃSKI | 2 POKOJE | 45 m2 | GARAŻ  Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie  o pow. 45 m2 w Śródmieściu w sąsiedztwie stacji metra Dw. Gdański. Apartamentowiec strzeżony z portiernią z 2007 r., piętro 7. Mieszkanie wykończone oraz w pełni umeblowane.   Układ pomieszczeń:  Salon ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
84,44 zł
cena 3 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Zygmunta Słomińskiego

Warszawa, Śródmieście, Marszałkowska
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9635

CENTRUM | 61 m2 | 3 POKOJE | OSOBNA KUCHNIA | PLAC KONSTYTUCJI Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 w ścisłym centrum miasta w sąsiedztwie ul. Marszałkowskiej i ul. Hożej. Przy samym placu Konstytucji!  Mieszkanie znajduje się na piętrze 2 z 6 w budynku ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
86,89 zł
cena 5 300
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Marszałkowska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem