Warszawa, Śródmieście, Marszałkowska
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8961

Atrakcyjne mieszkanie o pow. 25 m2 w ścisłym centrum miasta w sąsiedztwie ul. Marszałkowskiej i ul. Koszykowej. Przy samym placu Konstytucji! Mieszkanie znajduje się na piętrze 5 z 8 w budynku z windą.  Duży, przestronny salon umeblowany w rozkładaną sofę, stół, ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
120,00 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Marszałkowska

Warszawa, Śródmieście, Krochmalna
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8910

Atrakcyjne studio (kawalerka) o pow. 36 m2 z aneksem sypialnianymi w centrum przy ul. Krochmalnej i ul. Chłodnej - w prestiżowej inwestycji "BROWARY WARSZAWSKIE". Mieszkanie znajduje się na piętrze 3/6 na osiedlu ogrodzonym i strzeżonym z 2020 r..  BRAK BALKONU! Na ...

Pokoje
1 pokój
Cena za m2
100,00 zł
cena 3 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Krochmalna
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Ludwika Rydygiera

Warszawa, Żoliborz, Ludwika Rydygiera
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8872

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 na Żoliborzu w sąsiedztwie ul. Rydygiera i ul. Przasnyskiej. Osiedle jest strzeżone z 2015 r., piętro 3/6 z usytuowaniem na południe. Mieszkanie jest umeblowane. W cenie jest miejsce postojowe w garażu podziemnym! Mieszkanie ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
85,11 zł
cena 4 000

Warszawa, Targówek, św. Wincentego
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8793

TARGÓWEK | 61 m2 | 3 POKOJE | GARDEROBA Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 na Targówku w sąsiedztwie ul. Św. Wincentego i ul. Kondratowicza. Osiedle "Zielone Zacisze" ogrodzone i strzeżone z 2005 r.,, piętro 3/5 z windą. Mieszkanie posiada duży balkon, ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
67,21 zł
cena 4 100
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Targówek, św. Wincentego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Grzybowska

Warszawa, Wola, Grzybowska
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8763

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 w Śródmieściu w sąsiedztwie ul. Grzybowskiej i ul. Żelaznej. Mieszkanie znajduje się na piętrze 6 z 14 w prestiżowej inwestycji "MENNICA RESIDENCE" z 2021 r.. Do bezpłatnego korzystania w budynku jest oddana: siłownia, sala ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
166,67 zł
cena 6 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Grzybowska
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Cybernetyki

Warszawa, Mokotów, Cybernetyki
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8075

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 na Mokotowie w sąsiedztwie ul. Cybernetyki i ul. Obrzeżnej. Mieszkanie znajduje się na osiedlu z ochroną i monitoringiem z 2019 r., piętro 5/7 z usytuowaniem na południowy-zachód z dużym balkonem. Na osiedlu jest możliwość ...

Powierzchnia
38,00 m2
Cena za m2
84,21 zł
cena 3 200
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Cybernetyki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem