oferta na wyłączność
10
ofert
Damian Żygoń

Doradca ds. nieruchomości

damian.zygon@inspace.nieruchomosci.pl

535 002 865

zostaw wiadomość
140,00 zł/m2 cena: 4 900 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 na Woli w sąsiedztwie ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. Mieszkanie znajduje się na piętrze 4 z 6 w nowej inwestycji "Towarowa Square". Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie. W salonie zainstalowana jest klimatyzacja.

Opcjonalnie miejsce parkingowe w garażu podziemnym za 300 PLN.

Mieszkanie składa się z otwartej na salon kuchni w zabudowie (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap kuchenny). Blat kuchenny wykonany z granitu.
Salon umeblowany jest w rozkładaną sofę, stół z krzesłami, TV 55 cali oraz z wyjściem na balkon.
Sypialnia umeblowana jest w łóżko dwuosobowe (160 cm x 200 cm) i pojemną szafę w zabudowie.
Łazienka wyposażona jest w prysznic, umywalkę z szafką, szafkę gospodarczą oraz WC.
W przedpokoju znajduje się szafa na ubrania oraz szafa z pralką i suszarką automatyczną.

Czynsz najmu: 4900 PLN 
Czynsz adm.: 750 PLN (w tym zaliczka na wodę i ogrzewanie) + dodatkowo płatny prąd.
Wymagana kaucja zwrotna 6500 PLN.
Wolne od zaraz! NOWE MIESZKANIE!

 

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty ISP-MW-9664
Powierzchnia 35,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Kaucja zabezp. 6500
Ilość pięter w budynku 6
Garaż garaż podziemny
Mies. czynsz admin. 700 PLN
Balkon jest
Winda tak
Ilość sypialni 1

Pomieszczenia

Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Grzybowska

Warszawa, Wola, Grzybowska
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8763

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 w Śródmieściu w sąsiedztwie ul. Grzybowskiej i ul. Żelaznej. Mieszkanie znajduje się na piętrze 6 z 14 w prestiżowej inwestycji "MENNICA RESIDENCE" z 2021 r.. Do bezpłatnego korzystania w budynku jest oddana: siłownia, sala ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
166,67 zł
cena 6 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Grzybowska

Warszawa, Wola, Krochmalna
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-8910

Atrakcyjne studio (kawalerka) o pow. 36 m2 z aneksem sypialnianymi w centrum przy ul. Krochmalnej i ul. Chłodnej - w prestiżowej inwestycji "BROWARY WARSZAWSKIE". Mieszkanie znajduje się na piętrze 3/6 na osiedlu ogrodzonym i strzeżonym z 2020 r..  BRAK BALKONU! Na ...

Pokoje
1 pokój
Cena za m2
100,00 zł
cena 3 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Krochmalna

Warszawa, Wola, Żytnia
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9373

WOLA | 2 ODDZIELNE POKOJE | OSOBNA KUCHNIA | WOLNE OD CZERWCA Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkania w bloku o pow. 56 m2 na Woli przy skrzyżowaniu ul. Żytniej z ul. Okopową. Mieszkanie znajduje się na piętrze 1 z 4 bez windy. Mieszkanie umeblowane i gotowe do wprowadzenia.  UKŁAD ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
75,00 zł
cena 4 200
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Żytnia

Warszawa, Wola, Siedmiogrodzka
mieszkanie na wynajem

ISP-MW-9594

WOLA | 2 POKOJE | 57 m2 | GARAŻ | KLIMATYZACJA | METRO RONDO DASZYŃSKIEGO Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 na Woli w sąsiedztwie ul. Karolkowej i ul. Giełdowej. Osiedle zamknięte i strzeżone z 2015 r., piętro 6/7. Mieszkanie jest wykończone w bardzo ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
100,00 zł
cena 5 700
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Siedmiogrodzka